+0 új cikk
Vissza a hírekhez
dardai-motivacios-fogasa-repiti-a-herthat-7

A három forduló után hibátlan Bayern Münchennel egyedül Dárdai Pál Herthája képes a lépést tartani a Bundesligában. A berliniek is három győzelemmel kezdték a szezont.

dardai-ujabb-csucsokat-dontott-de-milyen-rekordok-vannak-meg-elotte

A német labdarúgó bajnokság 1963-as megalakulása óta még sohasem kezdte két győzelemmel a szezont a Hertha BSC. Tavaly sem, amikor már Dárdai Pál volt az edző, mert az augsburgi győzelem után a Werdert hazai pályán nem tudták legyőzni.

2016-09-1208:42 index.hu
dardai-hatvedet-csinalt-balhes-kapusabol

A Hertha legjobbjai is a válogatottokhoz mentek a selejtezőkre, a cseh Darida, a szlovák Pekarik vagy a bosnyák Ibisevics nem lehetett ott a péntek esti edzőmeccsen.

2016-09-0309:14 index.hu
onmagat-is-becsapja-dzsudzsak-ha-elhiszi-amit-mond

A Berliner Morgenpost összefoglalta az átigazolási periódust a Hertha BSC-nél, amiben a cseh Darida és az amerikai Brooks néhány kérője mellett van pár magyar szempontból fontos adat. Pontosabban Dzsudzsák Balázsra vonatkozó tény.

2016-09-0209:21 index.hu
berlini-parade-dardaiek-az-utolso-pillanatban-nyertek

Győzelemmel kezdte a Bundesliga 2016–2017-es idényét a Dárdai Pál által irányított Hertha BSC. Nem volt egyszerű, a 95. percben jött a győztes gólt a Freiburg ellen úgy, hogy az újonc a 93. percben egyenlített. Aztán jött az elképesztő végjáték és egy ...több csereember mindent eldöntő gólja.

2016-08-2816:29 index.hu
45-pont-aztan-johet-az-ujratervezes

A Feriburg ellen kezdi meg az idei szezont a Bundesligában a Hertha BSC, amelynek magyar szakvezetőjével, Dárdai Pállal a vasárnapi, berlini meccs előtt aNemzeti Sport interjút készített interjút. Dárdai már nagyon várta az első fordulót, mert túlságosan ...több is hosszúnak találta a felkészülést, és egyben szomorú is, mert az első forduló után kéthetes szünet következik.

2016-08-2710:51 index.hu
buntetokig-izzasztotta-a-harmadosztalyu-csapat-dardaiekat

Az EL-kiesés után a német kupa első fordulójában is közel járt a búcsúhoz Dárdai Pál csapata, a Hertha BSC, miután csak a 84. percben sikerült egyenlíteni a harmadosztályú Jahn Regensburg otthonában.

2016-08-2120:18 index.hu

A dán Bröndbyt Ibisevic álomgóljával verte a Hertha BSC csütörtök este az Európa Ligában (1-0), a pénteki edzésen mégis puskaporos volt a levegő, amit Dárdai megelégelt, és a folyamatosan dohogó cserekapus, Thomas Kraftot az öltözőbe zavarta.

2016-07-3007:33 index.hu

A nemzetközi kupába hat év után visszatérő Hertha BSC a dán Bröndbyt fogadta. Nem az Olimpiai Stadionban, hanem a Ludvig Jahn Sportparkban.

2016-07-2820:19 index.hu

A Hertha BSC is elkezdi az Európa Ligát csütörtök este, a dán Bröndby lesz az ellenfele. A mérkőzés előtt a Nemzeti Sport szólaltatta meg Dárdai Pált, hogyan sikerült a felkészülés.

2016-07-2807:28 index.hu
erre-az-ot-feltetelre-van-szuksege-dardainak

Dárdai Pál, a német Hertha BSC vezetőedzője nem tart attól, hogy a labdarúgócsapatnak a Bundesligában és az Európa Ligában egyszerre kell helyt állnia.

2016-07-2513:08 index.hu
dardai-eloszedte-a-korbacsot

A jövő heti Európa Liga meccsre készülő Hertha BSC magyar edzője, Dárdai Pál nem kíméli a brazil Ronnyt, aki tavaly 28 percet játszott az első csapatban.

2016-07-2318:55 index.hu

A dán Bröndby 1-0-ra kikapott hazai pályán a skót Hiberniantől az Európa Liga második fordulójának csütörtöki visszavágóján, de tizenegyesekkel továbbjutott.

2016-07-2123:34 index.hu