+0 új cikk
Vissza a hírekhez

A Mainz két góllal nyert Augsburgban a német labdarúgó-bajnokság harmadik fordulójának vasárnapi játéknapján. (MTI)Bundesliga, 3. forduló:FC Augsburg-FSV Mainz 1-3 (0-1)

2016-09-1817:42 index.hu

Továbbra is a német Bundesligában a legmagasabb az átlag nézőszám a labdarúgásban.  A helyi liga közlése szerint a 2015/2016-os idény 306 mérkőzését átlagosan 42 421 szurkoló látta a helyszínen, ez a szám megközelíti az előző szezonból származó 42 685-ös ...több rekordot, írta az MTI.

2016-07-2112:53 index.hu

A bennmaradásért küzdő Eintracht Frankfurt megnyerte a Mainz elleni mérkőzését a német labdarúgó-bajnokság 31. fordulójában.

2016-04-2423:36 index.hu

Mönchengladbach, 2016. április 24., vasárnap (MTI/dpa) - A Borussia Mönchengladbach két góllal legyőzte a vendég Hoffenheimet a német labdarúgó-bajnokság 31. fordulójának vasárnapi játéknapján.

2016-04-2417:35 index.hu

A szünetben még 2-0-s hátrányban volt, végül mégis 3-2-es győzelmet aratott a Bayer Leverkusen a Schalke 04 otthonában a német labdarúgó-bajnokság 31. fordulójának szombati rangadóján.

2016-04-2323:00 index.hu

A Hoffenheim egy 91. percben szerzett góllal mentette 1-1-re a vendég Köln elleni mérkőzését a német labdarúgó-bajnokság 28. fordulójának vasárnapi játéknapján.    Bundesliga, 28. forduló:Hoffenheim-1. FC Köln 1-1 (0-0)Borussia Mönchengladbach-Hertha ...több BSC 5-0 (1-0)Borussia Dortmund-Werder Bremen 3-2 (0-0)Mainz-FC Augsburg 4-2 (2-2)Bayern München-Eintracht Frankfurt 1-0 (1-0)FC Ingolstadt-FC Schalke 3-0 (2-0)Hannover 96-Hamburger SV 0-3 (0-0)SV Darmstadt 98-VfB Stuttgart 2-2 (1-2)Bayer Leverkusen-VfL Wolfsburg 3-0 (1-0)        A tabella: 1. Bayern München           66-13  72 pont 2. Borussia Dortmund        67-28  67 3. Hertha BSC Berlin        37-32  48 4. Borussia Mönchengladbach 59-44  45 5. Bayer 04 Leverkusen      42-33  45 6. FSV Mainz 05             39-35  44 7. FC Schalke 04            39-38  44 8. VfL Wolfsburg            39-37  38 9. FC Ingolstadt 04         26-31  3610. Hamburger SV             34-38  3411. 1. FC Köln               29-35  3412. VfB Stuttgart            45-56  3313. SV Darmstadt             30-43  2914. 1899 Hoffenheim          31-44  2815. Werder Bremen            38-57  2816. FC Augsburg              35-47  2717. Eintracht Frankfurt      29-44  2718. Hannover 96              22-52  17

2016-04-0319:57 index.hu

Kirúgták Thomas Schaafot, a német bajnokságban sereghajtó Hannover 96 labdarúgócsapatának vezetőedzőjét. A Szalai Ádámmal felálló együttes a Bundesliga 28. fordulójának szombati játéknapján 3-0-ra kikapott a Hamburgtól, és idei 11 bajnoki meccséből már ...több a tizediket veszítette el, írja az MTI.

2016-04-0318:34 index.hu

A Werder Bremen labdarúgócsapatának kapitánya, Clemens Fritz, valamint középpályása, Zlatko Junuzovic beismerte, hogy kiprovokálta a sárga lapot a Bundesliga előző fordulójában, ezért megbüntették őket, írta az MTI.

2016-03-1117:15 index.hu

Az élmezőnyhöz tartozó Mainz gól nélküli döntetlent játszott hazai pályán a bennmaradásért küzdő, újonc Darmstadt csapatával a német labdarúgó-bajnokság 25. fordulójának vasárnapi játéknapján.

2016-03-0618:42 index.hu

A Huszti Szabolccsal felálló Eintracht Frankfurt hazai pályán gól nélküli döntetlent játszott a Schalke 04-gyel a német labdarúgó-bajnokság 23. fordulójának vasárnapi zárómérkőzésén, írja az MTI.

2016-02-2823:14 index.hu

A korábbi évekhez hasonlóan a 2015-ös őszi szezonban is a német Bundesliga futballmérkőzéseire fogyott el a legtöbb jegy. Az idény első felének 153 meccsét 6 478 680 szurkoló látta a német stadionokban, ez 42 344-es átlagnak felel meg. A 2014-es őszi ...több rekord 42 155 volt. Az angol Premier League találkozóit átlagosan 36 ezren, míg a spanyol Primera División meccseit 27 ezren tekintették meg a helyszínen. (MTI)

2016-02-2417:30 index.hu

A címvédő és első Bayern München Robert Lewandowski két góljával legyőzte az utolsó előtti Hoffenheimet a német labdarúgó-bajnokság 19. fordulójának vasárnap esti zárómérkőzésén, írta az MTI.

2016-01-3120:46 index.hu

A Wolfsburg döntetlent játszott a vendég Kölnnel a Bundesliga 19. fordulójának vasárnap délutáni mérkőzésén.

2016-01-3118:39 index.hu

A Mainz hazai pályán egygólos győzelmet aratott a Borussia Mönchengladbach felett a német labdarúgó-bajnokság 19. fordulójának pénteki nyitómérkőzésén, így a negyedik helyen álló vendégek nem tudtak közelebb férkőzni Dárdai Pál csapatához, a négypontos ...több előnnyel harmadik Hertha BSC-hez, írja az MTI.

2016-01-2923:57 index.hu

A Schalke 04 nehezen győzte le az utolsó előtti helyen álló vendég Hoffenheim csapatát a német labdarúgó-bajnokság 17. fordulójának péntek esti nyitómérkőzésén. Szalai Ádám a Hoffenheim keretébe sem fért bele ezen a meccsen.

2015-12-1823:32 index.hu

A második helyen álló Borussia Dortmund egygólos hátrányból fordítva 4-1-re legyőzte a Frankfurtot a német bajnokság 16. fordulójának vasárnapi játéknapján, írja az MTI.

2015-12-1320:36 index.hu