+0 új cikk
Vissza a hírekhez

A MAC Budapest 6-1-re győzött az Újpest vendégeként a jégkorong MOL Liga alapszakaszának hétfői mérkőzésén. Sikerének köszönhetően a mezőnyben egyedüliként veretlen MAC átvette a vezetést a tabellán.

2016-09-1919:23 index.hu

A MAC Budapest jutott a jégkorong Mol Liga fináléjába, az elődöntő utolsó, hetedik mérkőzésén 6-2-re legyőzte a Fehérvárt a Tüskecsarnokban.

2016-03-1023:01 index.hu
tul-gyenge-a-mac-a-virtualis-valosaghoz

Az Oculus Rift első fejlesztői változatai jól futottak Windowson, Macen és Linuxon is, de a fogyasztóknak szánt változathoz Windows kell. Már egy éve tudjuk, hogy így lesz, de most Palmer Luckey, az Oculus társalapítója újabb nyilatkozattal tüzelte az ...több Apple-rajongók kedélyeit.

2016-03-0413:47 index.hu

A MAC az utolsó harmadban kétgólos hátrányról fordítva, hajrában szerzett góllal 4-3-ra legyőzte a Fehérvárt a jégkorong MOL Liga elődöntőjének ötödik, csütörtöki mérkőzésén, így egyetlen siker választja el a fináléba jutástól, jelentette az MTI.

2016-03-0321:38 index.hu

Az Apple a tervek szerint folytatja a hangalapú digitális asszisztense kiterjesztését minden saját rendszerére. Sirit az iPhone és iPad után tavaly az Apple Watch és az Apple TV is megkapta, és idén érkezik Macre is – írja a 9to5Mac.

2016-02-2611:06 index.hu

A MAC Budapest egy góllal legyőzte hazai pályán a Fehérvárt szerdán a jégkorong Mol Liga elődöntőjének első mérkőzésén.

2016-02-2421:37 index.hu
kim-dzsongun-az-apple-rajongo-4

Az észak-koreai diktátor általában PC-k elõtt pózol, személyes használatra viszont az Apple termékeit preferélja.

mar-1-milliard-apple-eszkozt-hasznalunk

Mérföldköhőz érkezett az Apple felhasználói tábora.

2016-01-2711:01 hvg.hu
ennyi-penzt-meg-soha-senki-nem-keresett-hatalmasat-villantott-az-apple

Soha semelyik vállalat nem keresett még annyi pénzt három hónap alatt, mint most az Apple.

2016-01-2706:01 hvg.hu

Az Újpest hosszabbításban kikapott a sereghajtó Brassó vendégeként a jégkorong Mol Liga pénteki játéknapján. A mérkőzés jegyzőkönyve szerint a brassóiak győztes gólját a 67. percben, kettős emberelőnyben ütötte Nagy Csaba (a hazaiak és a vendégek is 3-3 ...több emberelőnyös gólt lőttek).

2016-01-1520:49 index.hu

A MAC és az Újpest is házigazdaként nyert a jégkorong MOL Liga vasárnapi játéknapján, írja az MTI..

2015-12-2020:45 index.hu