+0 új cikk
Vissza a hírekhez

A Mainz két góllal nyert Augsburgban a német labdarúgó-bajnokság harmadik fordulójának vasárnapi játéknapján. (MTI)Bundesliga, 3. forduló:FC Augsburg-FSV Mainz 1-3 (0-1)

2016-09-1817:42 index.hu
dardai-pal-az-asztalra-csapott

Egy sikeres szezon után nem szeretne vereséggel nyári szünetre menni a Hertha BSC, ezért a csapat vezetőedzője, Dárdai Pál az utolsó hétre sok mindenen változtatott, újított – írja a Bild.

2016-05-1008:43 index.hu

A Stuttgart 3-1-re kapott ki hazai pályán a Mainztól, ezzel kieső helyen maradt, és már csak a csoda segíthet rajta az utolsó fordulóban.

2016-05-0811:15 index.hu

Az élmezőnyhöz tartozó Mainz gól nélküli döntetlent játszott hazai pályán a bennmaradásért küzdő, újonc Darmstadt csapatával a német labdarúgó-bajnokság 25. fordulójának vasárnapi játéknapján.

2016-03-0618:42 index.hu
bomba-meglepetest-okozott-a-mainz

Bombameglepetésre hazai pályán elszenvedte szezonbeli második bajnoki vereségét a Bayern München, amely a német labdarúgó-bajnokság 24. fordulójában 2-1-re kikapott a Mainztól. A Dortmund viszont gyõzött Darmstadtban, így öt pontra csökkentette hátrányát. ...több Szombaton jön a Dortmund-Bayern rangadó.

A Mainz hazai pályán egygólos győzelmet aratott a Borussia Mönchengladbach felett a német labdarúgó-bajnokság 19. fordulójának pénteki nyitómérkőzésén, így a negyedik helyen álló vendégek nem tudtak közelebb férkőzni Dárdai Pál csapatához, a négypontos ...több előnnyel harmadik Hertha BSC-hez, írja az MTI.

2016-01-2923:57 index.hu
nemetorszag-kesz-szigoritani-a-menekultugyi-szabalyokon

A kölni szilveszteri támadások hatására Angela Merkel bejelentette a Kereszténydemokrata Unió szombati ülése után Mainzban, hogy kész szigorítani a menekültügyi szabályokon a német emberek és a menekültek védelmében.

2016-01-0919:16 index.hu