Vissza a hírekhez
bradley-wigginsre-kinos-kerdesek-varnak

Minden idők legeredményesebb brit olimpikonjára, a kerékpáros Bradley Wigginsre kérdések várnak azok után, hogy önéletrajzában még azt írta: soha sem kapott injekciós kezelést, miközben a Fancy Bear nevű orosz hekkercsoport azt szivárogtatta ki róla, ...több hogy asztmáját éppen így gyógyították, írta az MTI.

2016-09-1915:55 index.hu

Nairo Quintana, a vasárnap zárult Vuelta a Espana kerékpáros körverseny győztese megállapodott klubjával, a Movistarral, hogy a 2019-es idény végéig meghosszabbítja szerződését.

2016-09-1216:57 index.hu

A kolumbiai Nairo Quintana nyerte a Vuelta a Espana országúti kerékpáros körversenyt, melynek utolsó, vasárnapi szakaszán Magnus Nielsen győzött. Az utolsó, Las Rozas és Madrid közötti 104,8 kilométeres etapon a várakozásoknak megfelelően mezőnyhajrá ...több döntött, amelyben a dán kerekes bizonyult a leggyorsabbnak. Az összetettben élen álló 26 éves Quintana a győztessel azonos idővel ért célba, így pályafutása második nagy diadalát aratta a 2014-es Giro d'Italia megnyerése után. Mögötte a Tour de France háromszoros bajnoka, a brit Chris Froome 2011 és 2014 immár harmadszor lett a második. Harmikként a szintén kolumbiai Esteban Chaves végzett.

2016-09-1121:20 index.hu
contadortol-bevallalos-tamadassal-vettek-el-a-dobogot

Nairo Quintana gyakorlatilag megnyerte a Vuelta a Espanát Chris Froome előtt. Az utolsó előtti szakaszon azonban a legnagyobb teljesítmény Esteban Chavesé volt, aki Alberto Contadortól vette el a harmadik helyet bátor akciójával.

2016-09-1019:16 index.hu

A brit Chris Froome nyerte a Vuelta 19. szakaszát, de maradt második az összetettben. Quintana ugyanis hiába lett 11. a mostani 37 kilométeres egyéni időfutamon, maradt még 1:21 perc előnye, írja az MTI.

2016-09-0918:36 index.hu

Mathias Frank nyerte a Vuelta a Espana országúti kerékpáros körverseny 17., szerdai szakaszát, amelyen a kolumbiai Nairo Quintana megőrizte előnyét összetettben. A Castellón és Mas de la Costa közötti 177,5 kilométeres, hegyi befutós szakaszon ismét egy ...több szökevénycsoportból került ki a győztes – a svájci bírta a helyenként 20 százalékosnál meredekebb emelkedőt.

2016-09-0718:28 index.hu

Jempy Drucker nyerte a Vuelta a Espana országúti kerékpáros körverseny 16. szakaszát, amelyen Nairo Quintana megtartotta előnyét összetettben.

2016-09-0518:22 index.hu

A kerékpárversenyeken mindig vannak magukról megfeledkezett szurkolók, akik bukást okoznak azzal, hogy a bringások elé ugrálnak, de olyan brutális támadás még a kerékpár hőskorában sem nagyon lehetett, mint amilyen a Tour Cycliste Antenne Reunion versenyen ...több történt hétvégén. Egy férfi a kordont húzta ki a bringások elé, akik óriási estek nem sokkal a cél előtt.

2016-09-0517:25 index.hu

Az olasz Gianluca Brambilla nyerte a Vuelta a Espana országúti kerékpáros körverseny 15. szakaszát, amelyen a mögötte második Nairo Quintana jelentősen növelte előnyét összetettben.

2016-09-0418:33 index.hu

A holland Robert Gesink nyerte a Vuelta a Espana országúti kerékpáros körverseny 14., szombati szakaszát, amelyen megőrizte előnyét az összetettben élen álló kolumbiai Nairo Quintana.    14. szakasz, Urdax-Aubisque, 196 km:   1. Robert Gesink (holland, ...több LottoNL) 5:43:24 óra2. Kenny Elissonde (francia, FDJ) 7 mp hátrány      3. Jegor Szilin (orosz, Katyusa) 9 mp hátrány    Az összetett élcsoportja:   1. Nairo Quintana (kolumbiai, Movistar) 58:41:40 óra2. Chris Froome (brit, Sky) 54 mp hátrány3. Esteban Chaves (kolumbiai, Orica) 2:01 perc hátrány

2016-09-0320:17 index.hu

Hosszú szökés után az olasz Valerio Conti nyerte a Vuelta a Espana országúti kerékpáros körverseny 13., pénteki szakaszát, amelyen megőrizte előnyét az összetettben élen álló kolumbiai Nairo Quintana.

2016-09-0220:55 index.hu

Jövőre először indul Franciaországból a Vuelta a Espana: a 2017-es résztvevők Nimes-ből kezdik majd meg a háromhetes országúti kerékpáros körversenyt, írta az MTI.

2016-09-0216:36 index.hu

A Tour de France-győztes Chris Froome nyerte a Vuelta a Espana országúti kerékpáros körverseny szerdai, 11. szakaszát, összetettben viszont továbbra is a kolumbiai Nairo Quintana vezet.

2016-08-3119:12 index.hu

Nairo Quintana nyerte a Vuelta a Espana országúti kerékpáros körverseny hétfői, tizedik szakaszát, így összetettben is átvette a vezetést.

2016-08-2918:21 index.hu