Vissza a hírekhez
bradley-wigginsre-kinos-kerdesek-varnak

Minden idők legeredményesebb brit olimpikonjára, a kerékpáros Bradley Wigginsre kérdések várnak azok után, hogy önéletrajzában még azt írta: soha sem kapott injekciós kezelést, miközben a Fancy Bear nevű orosz hekkercsoport azt szivárogtatta ki róla, ...több hogy asztmáját éppen így gyógyították, írta az MTI.

2016-09-1915:55 index.hu

Az olasz Gianluca Brambilla nyerte a Vuelta a Espana országúti kerékpáros körverseny 15. szakaszát, amelyen a mögötte második Nairo Quintana jelentősen növelte előnyét összetettben.

2016-09-0418:33 index.hu

Hosszú szökés után az olasz Valerio Conti nyerte a Vuelta a Espana országúti kerékpáros körverseny 13., pénteki szakaszát, amelyen megőrizte előnyét az összetettben élen álló kolumbiai Nairo Quintana.

2016-09-0220:55 index.hu

Jövőre először indul Franciaországból a Vuelta a Espana: a 2017-es résztvevők Nimes-ből kezdik majd meg a háromhetes országúti kerékpáros körversenyt, írta az MTI.

2016-09-0216:36 index.hu

Nairo Quintana nyerte a Vuelta a Espana országúti kerékpáros körverseny hétfői, tizedik szakaszát, így összetettben is átvette a vezetést.

2016-08-2918:21 index.hu

A spanyol David de la Cruz nyerte a Vuelta a Espana országúti kerékpáros körverseny kilencedik szakaszát, győzelmével pedig az összetettben is az élre állt. A 164,5 kilométeres vasárnapi hegyi etapon De la Cruz nagyszerűen bírta a hajrát is, így végül ...több 27 másodperccel belga vetélytársa, Dries Devenyns előtt ért elsőként a célba. A harmadik az olasz Moreno Moser lett, aki a spanyoltól 33 másodpercre lemaradva teljesítette a távot.

2016-08-2818:23 index.hu

Az orosz Szergej Lagutin nyerte a Vuelta a Espana országúti kerékpáros körverseny nyolcadik szakaszát, az összetettben pedig a kolumbiai Nairo Quintana átvette a vezetést a hegyeken az erejével elkészült honfitársától, Darwin Atapumától.

2016-08-2718:03 index.hu

Puebla de Sanabria, 2016. augusztus 26., péntek (MTI/Reuters/AP/AFP) - A belga Jonas Van Genechten nyerte a Vuelta a Espana országúti kerékpáros körverseny hetedik szakaszát, összetettben pedig továbbra is a kolumbiai Darwin Atapuma vezet, írta az MTI.

2016-08-2620:07 index.hu

A brit Simon Yates nyerte a Vuelta a Espana országúti kerékpáros körverseny csütörtöki, hatodik szakaszát, amelyen összetettben változatlan előnnyel vezet a kolumbiai Darwin Atapuma, írta az MTI.

2016-08-2518:14 index.hu

A belga Gianni Meersman nyerte a Vuelta a Espana szerdai, ötödik szakaszát, amelyen összetettben a spanyol Alejandro Valverde átvette a vezetést. A Viveiro és Lugo közötti 171,3 kilométeres, sprintbefutóval zárult etapon a belga bringás mögött másodikként ...több az olasz Fabio Felline, harmadikként a francia Kevin Reza ért célba. Meersmannak ez volt a második szakaszsikere az idei Vueltán, korábban a vasárnapi etapon diadalmaskodott.

2016-08-2419:12 index.hu
valahogy-nem-tunik-rendeltetesszeru-palyahasznalatnak

Nagy bukás volt a női kierin kerékpáros verseny első fordulójában szombaton, hárman estek, miután a francia Virginie Cueff elkezdte kitolni holland ellenfelét, Laurine van Riessen. Ez olyan jól sikerült, hogy a mögöttük jövő spanyol Tania Calvo és új-zélandi ...több Olivia Podmore is elesett.

2016-08-1317:59 index.hu

Mark Cavendish nyerte a Tour de France országúti kerékpáros körverseny 14. szakaszát, melyen a címvédő Chris Froome megőrizte előnyét összetettben. A befutónál volt egy kis harc Peter Sagannal, de végül a brit állhatott a dobogó legfelső fokára.

2016-07-1619:04 index.hu
forgalomba-kanyarodott-a-lanchidnal-a-tour-de-hongrie-mezonye

Ijesztő jelenet volt a Tour de Hongrie ötödik, utolsó szakaszának legvégén vasárnap Budapesten: a pesti alsó rakpartról a Lánchíd mellett kanyarodott fel a mezőny, amikor a bringások rossz irányba fordultak, és a forgalom közepén találták magukat.

2016-07-0317:36 index.hu

Az előzetesen leadott nevezések ismeretében 17 csapat 102 kerékpárosa áll rajthoz június 28-án a Tour de Hongrie-n. A szervezők szerdai tájékoztatása szerint várhatóan 34 országból érkeznek a bringások. A hat nap alatt 740 kilométert tesz meg a mezőny ...több a szombathelyi rajttól a budapesti befutóig, írta az MTI.

2016-06-0814:15 index.hu

A tavalyi országúti világbajnok szlovák Peter Sagan nem a fő számában, hanem hegyikerékpárban próbál meg aranyérmet szerezni az augusztusi riói ötkarikás játékokon.

2016-06-0719:20 index.hu

Két koponyaműtéten esett át Stig Broeckx belga kerékpáros, aki múlt héten hazája körversenyén belekeveredett egy bukásba, melyet kísérő motorosok idéztek elő, írta az MTI.

2016-06-0111:49 index.hu

A 2013-ban győztes Vincenzo Nibali átvette a vezetést az összetettben a Giro d'Italia országúti kerékpáros körverseny utolsó előtti, 20. szakaszán, amelyet az észt Rein Taaramaee nyert meg szombaton.

2016-05-2818:58 index.hu

A terrorveszély miatt a francia rendőrség különleges alakulata kíséri a mezőnyt a Tour de France kerékpáros körversenyen.

2016-05-2414:36 index.hu

Andre Greipel a szerdai után a pénteki szakaszt is megnyerte a Giro d'Italia országúti kerékpáros körversenyen, amelyen összetettben megőrizte első helyét a holland Tom Dumoulin. A hetedik, Sulmona és Foligno közötti 211 kilométeres etapon mezőnyhajrá ...több döntött, amelyben a német sprinter bizonyult a leggyorsabbnak. A végső sikerre esélyes kerekesek a mezőnnyel együtt értek célba, így összetettben nem történt jelentős változás. (MTI)

2016-05-1317:48 index.hu
a-leggyorsabb-magyar-bringas-is-indul-a-tour-de-hongrie-n

Szalontay Sándor rajthoz áll június 28. és július 3. között a Tour de Hongrie országúti kerékpáros körversenyen a szervezők szerdai közleménye szerint. A pályakerékpárban országos csúcstartó versenyző a Dr. Bátorfi Agria-KTK színeiben indul.

2016-05-1114:14 index.hu