+0 új cikk
Vissza a hírekhez

A MAC Budapest 6-1-re győzött az Újpest vendégeként a jégkorong MOL Liga alapszakaszának hétfői mérkőzésén. Sikerének köszönhetően a mezőnyben egyedüliként veretlen MAC átvette a vezetést a tabellán.

2016-09-1920:23 index.hu

A MAC Budapest jutott a jégkorong Mol Liga fináléjába, az elődöntő utolsó, hetedik mérkőzésén 6-2-re legyőzte a Fehérvárt a Tüskecsarnokban.

2016-03-1100:01 index.hu

A MAC az utolsó harmadban kétgólos hátrányról fordítva, hajrában szerzett góllal 4-3-ra legyőzte a Fehérvárt a jégkorong MOL Liga elődöntőjének ötödik, csütörtöki mérkőzésén, így egyetlen siker választja el a fináléba jutástól, jelentette az MTI.

2016-03-0322:38 index.hu

A MAC Budapest egy góllal legyőzte hazai pályán a Fehérvárt szerdán a jégkorong Mol Liga elődöntőjének első mérkőzésén.

2016-02-2422:37 index.hu

Az Újpest hosszabbításban kikapott a sereghajtó Brassó vendégeként a jégkorong Mol Liga pénteki játéknapján. A mérkőzés jegyzőkönyve szerint a brassóiak győztes gólját a 67. percben, kettős emberelőnyben ütötte Nagy Csaba (a hazaiak és a vendégek is 3-3 ...több emberelőnyös gólt lőttek).

2016-01-1521:49 index.hu

A MAC és az Újpest is házigazdaként nyert a jégkorong MOL Liga vasárnapi játéknapján, írja az MTI..

2015-12-2021:45 index.hu