+0 új cikk
Vissza a hírekhez

Az utolsó helyről rajtolva lett ötödik a Superbike-világbajnokság betétsorozatának, a European Junior Cupnak a németországi futamán Bódis Richárd, a H-Moto Team gyorsaságimotorosa, aki így versenyben maradt az összetett pontverseny harmadik helyéért.

2016-09-1916:37 index.hu
szabo-krisztian-atvette-a-vezetest-a-ralikrossz-eb-n

Hétvégén a franciaországi Lohéacban rendezték a ralikrossz-Eb Super 1600-as kategóriájának negyedik hétvégéjét, amin a szezonban már a második győzelmét szerezte Szabó Krisztián, a tavalyi bronzérmes. Szabó ezzel a győzelmével összetettben is az élre állt.

2016-09-0508:36 index.hu

Jerez, 2016. április 24., vasárnap (MTI/Reuters) - Valentino Rossi győzött MotoGP-ben a gyorsaságimotoros-világbajnokság idei negyedik futamán, a jerezi Spanyol Nagydíjon.

2016-04-2415:17 index.hu

A Szalay Balázs, Bunkoczi László kettős a 13. helyen fejezte be vasárnap a klasszikus Dakar-útvonalon haladó Afrika Race nemzetközi tereprali-versenyt.

2016-01-1020:55 index.hu

A bolíviai Uyuni és az Argentínában lévő Salta között 817 kilométert tett meg a mezőny. Sainz mögött a francia Sébastien Loeb lett a második, aki ezzel az eredménnyel összetettben visszavette az első helyet honfitársától, Stéphane Peterhanseltől, írta az MTI.

2016-01-0922:12 index.hu

A 13. helyen zárta a szombati, 11. szakaszt, és összesítésben szintén ezt a pozíciót foglalja el a Szalay Balázs, Bunkoczi László kettős a klasszikus Dakar-útvonalon haladó Afrika Race nemzetközi tereprali-versenyen, írta az MTI.

2016-01-0921:06 index.hu
muszaj-mosolyogni-inkabb-raikkonenes-arcot-vagnek

A 23 éves Szabó Krisztián két sorozatban is bronzérmet szerzett 2015-ben: az amerikai kamionos ChamTruck szériában, illetve a ralikrossz-Európa-bajnokságban is harmadik lett, ráadásul úgy, hogy korábban sosem versenyzett aszfalton. Utóbbi teljesítményéért ...több az Év Ralikrosszversenyzője díjat kapott Kárai Tamással megosztva a Magyar Nemzeti Autósport Szövetségtől, és az év végén Regionális Prima Különdíjat is kapott magyar sport kategóriában. Az Index a Kakucs Ringen érte el interjúra, amikor a téli pihenő előtt utoljára meghajtotta a ralikrosszos Skodát.

2015-12-2700:43 index.hu