+0 új cikk
Vissza a hírekhez
cseh-laszlo-is-az-orosz-hekkercsoport-doppinglistajan

A kétszeres világbajnok, négyszeres olimpiai ezüstérmes Cseh László úszót is megnevezte a Fancy Bear nevű orosz hekkercsoport mint olyan sportolót, aki tiltott listás szert szedett, ugyanakkor ez nem számít doppingolásnak, mert a magyar versenyző asztmájára ...több kapott legálisan formoterolt.

2016-09-1916:28 index.hu

Vereczkei Zsolt bronzérmet nyert az S5-ös sérültségi kategória 50 méteres hátúszó számában a riói paralimpia pénteki versenynapján.

2016-09-1700:42 index.hu
shane-tusup-zsarolas-es-erzelmi-zaklatas

Hosszú Katinka néhány héttel az olimpia előtt jelentette be, hogy Iron Aquatics néven klubot alapít.

2016-09-1409:11 index.hu

Az S10-es sérültségi kategóriában versenyző Pap Bianka ezüstérmet szerzett 100 méteres hátúszásban a riói paralimpia szombati versenynapján. A Vasas 16 éves, paralimpiai versenyzője a délelőtti előfutamokból a második legjobb időeredménnyel került be az esti döntőbe.

2016-09-1108:12 index.hu

A világbajnoki arany után a junior Európa-bajnoki cím is Rasovszky Kristófé lett a nyíltvízi úszók mezőnyében Olaszországban.

2016-09-1017:45 index.hu
rohejes-buntetest-kap-lochte-vagy-tenyleg-eltiltjak-a-pesti-vb-rol

Sajtóértesülés szerint tízhónapos eltiltást kapott Ryan Lochte hatszoros olimpiai bajnok amerikai úszó a riói játékok alatt okozott botrányért.

2016-09-0808:03 index.hu
gyurta-azt-keri-edzojetol-nezzen-magaba

Gyurta Dániel nem jutott a legjobb 16 közé sem 100, sem a kedvenc távján, 200 mellen az olimpián, amelyiken címvédő volt.

2016-09-0707:50 index.hu

A Chartres-ban, Berlinben és az elmúlt hétvégén Moszkvában is a legjobb összteljesítményt nyújtó Hosszú Katinka plusz 50 ezer dollárt is kiérdemelt azzal, hogy a rövidpályás úszó világkupa első etapját, a három állomásból álló európai szakaszt megnyerte, írta az MTI.

2016-09-0612:45 index.hu

A szombati három után vasárnap négy aranyérmet nyert Hosszú Katinka a rövidpályás úszóvilágkupa harmadik, moszkvai állomásán, írta az MTI.

2016-09-0418:52 index.hu

Hosszú Katinka hét döntőbe jutott be, ebből hármat megnyert, háromban pedig második lett Moszkvában, a rövidpályás úszó-világkupa harmadik állomásának nyitónapján, írta az MTI.

2016-09-0318:52 index.hu

Harminchárom méter magas és 65 tonnás lesz az az ideiglenes acél ugrótorony, amely a jövő évi, budapesti vizes világbajnokságra épül a Batthyány térnél az alsó rakparton és a Dunán.

2016-09-0215:13 index.hu

Két állomás után már 137 pontos az előnye Hosszú Katinkának közvetlen üldözőjével, a jamaicai Alia Atkinsonnal szemben az úszók világkupa-sorozatában.

2016-09-0113:16 index.hu

Hetvenöt százalékos készültségi szinten áll a jövő évi budapesti vizes világbajnokság központi helyszíne, a Dagály Úszóaréna, amely két-három hónappal a tervezett határidő előtt elkészülhet - tájékoztatta a kivitelező Market Építő Zrt. az MTI-t.

2016-09-0110:52 index.hu

Hosszú Katinka négy aranyérmet nyert a rövidpályás úszó világkupa-sorozat berlini versenyének szerdai, második napján. A háromszoros olimpiai bajnok klasszis - aki kedden három számban, 200 méter gyorson, 200 méter vegyesen és 200 méter háton győzött ...több - 100 méter háton (55.60 mp), 400 méter gyorson (4:02.11 p), 100 méter vegyesen (57.12 mp), valamint 400 méter vegyesen (4:25.69 p) nem talált legyőzőre. Hosszú e mellett két bronzéremmel gazdagodott, hiszen 100 méter gyorson (52.25 mp) és 50 méter pillangón (25.73 mp) is harmadikként csapott célba.

2016-08-3120:17 index.hu

Hat döntőjéből hármat megnyert Hosszú Katinka a rövidpályás úszó világkupa-sorozat második versenyének keddi nyitónapján Berlinben.

2016-08-3019:54 index.hu

hosszu-katinka-gyorsan-keresett-3-8-milliot

Hosszú Katinka, háromszoros olimpiai bajnok úszónk a riói játékok után nem sokat pihent. A budapest ünneplés után egyből repülőre ült és a hétvégén már Chartres-ban vett részt az idei világkupa sorozat első állomásán.

2016-08-2808:41 index.hu
hosszu-ujabb-negy-arany-egy-ezust

A pénteki három aranya után szombaton négy első helyet gyűjtött Hosszú Katinka a Chartres-i rövödpályás világkupa-sorozat első állomásán. A tornát így tizenegy éremmel (7 arany, 3 ezüst, 1 bronz), vagyis 13 ezer dolláros bevétellel zárta. Jakabos Zsuzsanna ...több szombaton három bronzérmet nyert.

2016-08-2717:57 index.hu
hosszu-katinka-nem-allt-le-3-arany-egy-nap-alatt

Három számban győzött pénteken Hosszú Katinka az úszók rövidpályás világkupa-sorozatának nyitóállomásán, Chartres-ban, írfa az MTI.

2016-08-2619:13 index.hu